O autorze

SCPGrzegorz Włodarczyk – jestem ekspertem ds. compliance ze specjalizacją rynków finansowych i kapitałowych, project managerem, szkoleniowcem z ponad 200 szkoleniami przeprowadzonymi w ciągu 12 lat (na rynku od 2007 roku). Mam przyjemność być autorem unikalnego cyklu szkoleniowego, trenerem oraz współautorem podręcznika do samodzielnej nauki – Certyfikowany Compliance Oficer Markets & Investments. Praktycznie,  jak i teoretycznie zajmuję się tematyką compliance oraz kwestiami związanymi z MiFID i MAD/MAR bardziej generalnie ustawodawstwem europejskim i amerykańskim z zakresu rynku finansowego. Ukończyłem  studia prawnicze, studia podyplomowe z zakresu audytu strategicznego, studium dealerów rynków finansowych. Jestem autorem kilkudziesięciu artykułów dotyczących: MiFID, MAR, funkcji compliance, konfliktu interesów, market abuse, zarządzania ryzykiem braku zgodności. Zostałem wyróżniony podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Compliance nagrodą, której celem jest wyróżnienie osób ze środowiska compliance, które wspierając działanie i rozwój Compliance w Polsce, wskazują najwyższe standardy w branży.

Od wielu lat mam przyjemność być członkiem Zarządu Stowarzyszenia Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych. Prywatnie skupiam się na ogólnie pojętej aktywności sportowej (krav maga, ICS, strzelectwo sportowe i bojowe, survival, biegi OCR, od czasu do czasu nieśmiałe próby wspinaczki itp.), czytelnictwie (czytam wszystko), kolekcjonerstwie, turystyce pieszej i górskiej (PTTK, PTT i inne organizacje).

Profil na Linkedin.

Zastrzeżenie prawne

Informacje oraz wszelkie opinie zostały opracowane przez autora na podstawie źródeł uznawanych powszechnie za wiarygodne. Niniejsze opracowanie oraz wyrażone w nim treści są wyrazem wiedzy oraz poglądu autora oraz nie powinny być inaczej interpretowane. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje oraz szkody wynikłe w wyniku decyzji podjętych na podstawie niniejszego opracowania. Autor, choć dołożył wszelkich starań  by opracowanie zostało sporządzone z rzetelnością, kompletnością oraz starannością, nie gwarantuje dokładności ani kompletności opracowania, w szczególności w przypadkach, gdyby informacje na podstawie których zostało sporządzone opracowanie okazały się niekompletne.

Wszelkie opinie i poglądy zawarte w serwisie są prywatnymi poglądami autora i nie powinny być utożsamiane ze stanowiskiem organizacji przez niego reprezentowanych, zarówno obecnie, jak i w przeszłości.

Autor zgadza się na powielanie bądź publikowanie opracowania lub jego części jedynie w przypadku podania źródła opracowania.

%d blogerów lubi to: